Blog i porady

Bardzo przepraszam

Wiem że zaskoczeni są Państwo brakiem świeżych wiadomości ale problemy ze wzrokiem ograniczają mój dostęp do użytkowania laptopa jak również co dla mnie najbardziej stresujące nie mogę haftować. Potrwa to jeszcze mam nadzieję około 2 miesięcy. Ale potem wezmę się ostro do pracy i postaram się nadrobić stracony czas. Obecnie dużo wypoczywam, obserwuję budzącą się do życia przyrodę i robię dużo zdjęć, z których być może któreś będzie tematem nowego obrazu. Pozdrawiam Zbyszek Puchalski

Bardzo przepraszam że nie ma bieżących aktualności z tworzenia nowego obrazu ale od dwóch tygodni mam problemy ze wzrokiem i z polecenia lekarza muszę zawiesić igłę i krosno na “kołku” aby wzrok doszedł mam nadzieje do siebie. Serdecznie pozdrawiam wszystkich. Zbyszek Puchalski

10 marzec 2014 po dzisiejszej wizycie u okulisty Pani doktor założyła jeszcze miesięczny “szlaban” czytaj zakaz siadania do krosna i haftowania, abym tylko mógł wrócić do niego. O bym mógł tylko do niego wrócić. Oddałbym chyba wszystko za tego godziny skupienia, myślenia nad końcowym efektem. To jest moje życie z którego nagle zostałem wyrwany!!!!

 

 

4 thoughts on “Bardzo przepraszam

 1. A już myślałam, że mój tata jest jedynym mężczyzną, który wyszywa 😀 Jestem pod ogromnym wrażeniem pańskich prac, podziwiam Pana za cierpliwość. Współczuję ogromnie problemów ze wzrokiem, znam ten ból (choć jestem jeszcze młoda). Życzę zdrowia i powodzenia w dalszym dzierganiu 🙂

 2. Dziękuję za życzenia i proszę pozdrowić Tatę. To nie wstyd że mężczyzna haftuje, bo każda pasja jest piękna!!!

 3. Życzę powrotu “oczom” do zdrowia,ale bardzo tego życzę.
  Mam ten sam problem, bo haftem krzyżykowy zajmuję się od bardzo wielu.., wielu… lat, oceniając “wzrokowo” mam w przybliżeniu “około” tylu lat co Pan.
  Śledzę Pana poczynania i podziwiam wykonane prace od lata 2013, bo dla mnie haft krzyżykowy też jest ogromną pasją.
  A teraz istotne – tematyka Pana prac – okoliczne pejzaże, stały się inspiracją do projektowania podobnych wzorów, a że mieszkam w podobnym środowisku przyrodniczym (Lubelszczyzna) nie mam problemów z pozyskiwaniem materiałów do projektów.
  Dziękuję Panu za tą stronę,
  stała się dla mnie w pewnym sensie tzw.”muzą”, natchnęła mnie do podjęcia działań w kierunku projektowania wzorów haftu (zawodowo), gdy znalazłam się na zakręcie życiowym – zawodowym.
  Jeszcze raz życzę zdrowia,dziękuję, pozdrawiam.

 4. Może niedokładnie się wyraziłam w poprzednim komentarzu, dlaczego Pana prace stały się dla mnie inspiracją – Pan pokazuje w swoich obrazach Polskę, polski krajobraz, nasze polskie piękno dotychczas nigdy nieprzedstawiane w formie wzorów graficznych do haftu.
  Życzę następnych ciekawych pomysłów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.