O mnie

Zbigniew Puchalski – artysta amator urodził się Bydgoszczy i chociaż w swoim życiu mieszkał we Wrocławiu, Rzymie, Frankfurcie nad Menem i Białymstoku od 1999 roku zauroczony okolicą Narwi zamieszkał w Uhowie k/ Łap w województwie podlaskim.
Haftem krzyżykowym zajmuje się od 1996 roku. Jego prace znajdują się w zborach prywatnych kolekcjonerów w Polsce i 74 prace poza granicami Polski a więc w Anglii, Belgii, Holandii, Niemczech, Szwecji, Włoszech, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Był wielokrotnie nagradzany w Ogólnopolskim Konkursie „Igłą malowane” w Gorzowie Wielkopolskim:
– 2003 r. główna nagroda za pracę „Pieta”
– 2004 r. główna nagroda za pracę „Rzeczka”
– 2006 r. drugie miejsce  za prace „Jesień pod Hrubieszowem” i „Świt nad Narwią”
– 2007 r. trzecie miejsce za pracę “Zima nad Narwią”

-2013r wyróżnienie za prace “Droga przez las” i “Jesień”

Zbigniew Puchalski opracowuje wzory swoich obrazów w oparciu o wykonane przez siebie zdjęcia, głównie pejzaże i portrety. Wykonuje również obrazy na zamówienie w oparciu o dostarczone fotografie. Opracowuje również na zamówienie wzory /liczone/ w oparciu o przysłane pocztą elektroniczną fotografie. Udostępnia też odpłatnie wzory obrazów opracowanych i wyhaftowanych przez siebie. Trzykrotnie wystawiał swoje prace w Białymstoku, oraz dwa razy w Łapach i raz w Uhowie gdzie zamieszkuje.

W swoim domu prowadzi prywatną galerię swoich prac, którą można zwiedzać po telefonicznym uzgodnieniu.

kontakt:

e-mail: zbigniewpuchalski@wp.eu
kom. 0661 053 683

 

Wyróżnienia oraz gwarancje jakości:

Polskie Rękodzieła

Polskie rekodzieło

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.